Life Net - Síť Života

Marko_pruzkZizkov04Fdet1.jpg Podle mé zkušenosti a vhledů, naše planeta Země je v procesu hluboké transformace, aby se stala pluridimensionální planetou, pro níž mohu použít název "Zemský Kosmos".   Marko Pogačnik

Síť Života pro geomancii a Transformaci.

Vážení přátelé Zemského Kosmu!

 

Před několika lety jsem začal navrhovat Měsíční Meditace, jako pravidelný impuls ke společnému zaměření na nadcházející měsíc. Podle mé zkušenosti a vhledů, naše planeta Země je v procesu hluboké transformace, aby se stala pluridimensionální planetou, pro níž mohu použít název "Zemský Kosmos".

Od roku 1998 jsem pozorovat úžasný proces, díky kterému Země zhmotnila planetární tělo, se kterým vstoupila do fúze s paralelními planetárními sférami, které jsou v současné době neviditelné pro nás, lidské bytosti - dokonce do značné míry popíráme jejich existenci. Celosvětový výskyt neobvyklých katastrof může být viděn jako stinná strana tohoto procesu.

Účelem meditace na měsíc je, aby nás inspirovala ke společné a řízené duchovní akci na podporu procesu změny a spolupráci s ním i zkoumáním a nalézáním procesů proměn v nás. Věřím, že Země nás lidi pozvala, kromě jiných, abychom se účástnili jejího vývoje a byli po ruce jako tvůrčí prvek, který jí pomůže k dosažení dalšího kroku její evoluce. A my jsme vskutku fantastický tvůrčí stroj!

Takže nechme nás, jako otevřenou skupinu, poskytnout tuto svou tvůrčí schopnost představivosti, jako službu pro život v této chvíli, kdy to může být zapotřebí víc než kdy jindy předtím.

 

Vezměte prosím na vědomí, že meditace má vždy úvodní text, který umožňuje vytvořit svou vlastní verzi - ale prosím, následujte stejné téma.

 

Během druhého mezinárodní setkání v rámci Sítě Života (LifeNet - Geomantie a transformace) v Meinbergu, Německu, v červenci 2010, bylo rozhodnuto, že meditace měsíce se stává jedním z projektů LifeNet. Získal jsem podporu skupiny jednotlivců, abychom mohli vybrat tu správnou meditaci na ten správný okamžik.

 

Meditace na měsíc je přeložena do němčiny a některých dalších jazyků. Německý překlad je možné získat, pokud se zeptáte, odesláním E-mailové adresy:

lebensnetz@gmx_net, slovinské: drustvo.vitaaa @ gmail.com.

Marko POGAČNIK, 13.srpna 2010