Byla jsem v Peru

Eva_tatoo2_webZivPr.jpg Navštívila jsem jihoamerický stát Peru – zemi mnoha tváří. Zúčastnila se rituálních obřadů, vedených horskými a amazonskými šamany, s posvátnou rostlinou Ayahuascou, kaktusem, tabákem.

Jak často „voláme“ po našem životním prostoru, kde bychom se cítili dobře, mohli se svobodně nadechnout.

 

Jak často se sháníme po věcech, o kterých máme představu, že nám „ten náš“ prostor vyplní a zpříjemní. Zvláštní, jak je to možné, že i přes velkou snahu a úsilí nejsme spokojení a honíme se stále a stále … ???

Navštívila jsem jihoamerický stát Peru – zemi mnoha tváří. Zúčastnila se rituálních obřadů, vedených horskými a amazonskými šamany, s posvátnou rostlinou Ayahuascou, kaktusem, tabákem. Pomohly mi otevřít a nahlédnout do své podstaty, znovu poznat vlastní přirozenost. Prožila jsem neskutečný pocit z poznání … “NEMÁM  NIC  A PŘITOM VŠE  - NEJSEM  NIC A PŘITOM VŠÍM“… Uvědomila jsem si, jak je to neskonale velký dar být součástí této Planety, mít tu možnost využít vše, co nám poskytuje. Žít s ní v souladu, ne ji znásilňovat. Cítím velkou zodpovědnost a pokoru k ní, jako k tomu nejkrásnějšímu životnímu prostoru.

 

Milujme ZEMI, bez její velkorysosti a síly celého Universa se staneme NiČím!!!

 

Eva